Рудный индустриялық университеті талапкерлерді «Тіршілік қауіпсіздігі және қоршаған ортаны қорғау» білім беру бағдарламасы бойынша жоғары білім алуға шақырады.

Жасанды интеллект әлеміне еніп, заманауи құрылғылармен және бағдарламалық жасақтамамен жұмыс істегіңіз келе ме? Өзіңізді және жақындарыңызды қауіптен қорғап, қоршаған ортаны таза және қауіпсіз еткіңіз келе ме? Онда «Тіршілік қауіпсіздігі және қоршаған ортаны қорғау» білім беру бағдарламасы сіз үшін өте қолайлы!

Тәуекелдерді талдауды және басқаруды, төтенше жағдайлардың алдын алудың тиімді шараларын әзірлеуді, өндірісте, қалалық және табиғи ортада қауіпсіздікті қамтамасыз етуді үйреніңіз. Тәжірибелі оқытушылар мен ірі кәсіпорындардың мамандарынан кәсіби дағдыларды алыңыз, оларды іс жүзінде қолданыңыз және кез-келген жағдайда Өмірдің қауіпсіздігі мен амандығын қамтамасыз ететін құзыреттерге ие болыңыз.

«Тіршілік қауіпсіздігі және қоршаған ортаны қорғау» білім беру бағдарламасын таңдап, әлемді жақсы жаққа өзгертуге тырысыңыз!