Құрметті қазақстандықтар! Рудный индустриялық университеті сізді Отан қорғаушылар күнімен шын жүректен құттықтайды!

Бұл мереке азаматтық борышқа адалдықты, даңқты әскери дәстүрлердің сабақтастығын, өз еліне адал және оның тәуелсіздігін күзететін қазақстандықтардың ар-намысы мен қадір-қасиетін бейнелейді.

Өз Отанына қызмет ету және оны қорғау әрқашан Ұлы дала халқы үшін қасиетті болды. Біздің тарихымыз ержүректілік пен батылдықтың, шынайы ерліктыі мысалдарына толы.

Осы мерекеде Сіздерге шын жүректен бақыт, жақсылық пен амандық тілейміз! Біздің ардагерлерімізге денсаулық пен ұзақ өмір, ал сарбаздар мен офицерлерге қауіпсіз қызмет тілейміз!

Отанға жанқиярлықпен қызмет етудің бұл мерекесі әрқашан бейбіт және қуанышты болсын!

#Ардагерлерге тағзым