Бүгін Рудный индустриялық университетінде дипломдарды табыстау салтанатты рәсімі өтті.

Рәсім мақтаныш пен бақытқа толы мерекелік атмосферада өтті. Академиялық мантии және конфедерат киген түлектер жылдар бойы қажырлы еңбегі мен адалдығы үшін лайықты марапаттарға ие болды.

Басқарма төрағасы – университет ректоры, PhD докторы, қауымдастырылған профессор Сапарходжаев Нұрбек Пажарбекұлы құттықтау сөз сөйлеп, студенттердің жетістіктерін атап өтіп, олардың табысты болашағына сенім білдірді. Ол университетте алған білімі мен дағдылары түлектердің кәсіби өсуі мен тұлғалық дамуы үшін берік іргетас болатынын атап өтті.

«Бүгін сіз тек диплом ғана емес, жаңа мүмкіндіктер мен жетістіктердің кілтін аласыз, өз күшіңізге сеніңіз және ешқашан мұнымен тоқтамаңыз. Сіздің жолыңыз енді ғана басталады!» – деді Нұрбек Пажарбекұлы.

Іс-шараға қалалық мәслихат хатшысы А.К. Ысқақов, “ССКӨБ” АҚ таланттарды дамыту жөніндегі менеджері Д.Г. Гусак, Рудный қаласының әлеуметтік кәсіпкері М.В. Фролов қатысып, құттықтауларға қосылып, үздік түлектерді марапаттады.

Оқытудың жоғары деңгейін, профессор-оқытушылар құрамының қолдауын және студенттік өмірдің қайталанбас атмосферасын атап өткен түлектердің алғыс сөздері ұстаздарды толқытып, ерекше мақтаныш сезімін ұялатты.

Түлектер алға қойған мақсаттарымен бөлісті, мысалы: бірі магистратурада оқуын жалғастырса, екіншісі әртүрлі салада немесе бизнесте мансап құруды жоспарлауда. Бірақ олардың барлығы Рудный индустриялық университетінде өткізген жылдар олардың болашақ табыстары үшін берік негіз болатынына сенімді.

Біз түлектерімізді шын жүректен құттықтаймыз және оларға сәттілік, шабыт және армандарға жету жолында шексіз қуат тілейміз!