Рудный индустриялық университетінде Отбасы күніне орай 1 курс студенттері үшін «Салауатты отбасы – салауатты қоғам» тақырыбында дәріс өтті.

Қонақ ретінде шақырылған азаматтық және отбасы құқығын қорғау жөніндегі адвокат Аманқұлова Арайлым қоғам үшін салауатты отбасылық қатынастардың маңыздылығы туралы егжей-тегжейлі айтып берді.

Студенттер отбасылық өмірдің құқықтық аспектілері және әртүрлі өмірлік жағдайларда өз құқықтарын қалай қорғау керектігі туралы ақпарат алды. Дәріс студенттердің үлкен қызығушылығын тудырды және заманауи қоғамда отбасының маңыздылығы туралы одан әрі пікірталастардың тамаша бастамасы болды.