2024 жылдың 4 қыркүйегінде Рудный индустриалды университетінің ДПИ 22 және ДПИ 23  топтарының студенттері ERG корпоративтік университетінің инновациялық зертханаларына барды. Сапар аясында оқушылар тау экскаваторлары мен автосамосвалдарды басқаруды имитациялауды қамтамасыз ететін заманауи тренажерлармен танысты. Оқу тренажерлері нақты техниканың мотор ресурсын пайдаланбай гидравликалық экскаваторлар мен автосамосвалдарды практикалық басқарудың негізгі дағдыларын дамытуға мүмкіндік береді. Тренажерларда жабдықты басқарудың барлық негізгі органдары бар, бұл әртүрлі оқу жаттығуларын орындауға мүмкіндік береді: жүк тиеуге самосвалды беру, серпентин бойымен жүру, тау-кен массасын алу және автосамосвалды тиеу. Студенттер қажетті дағдыларды ала отырып, тренажерларда қызығушылықпен жұмыс істеді, бұған өндірісте нақты тәжірибесі бар тәжірибелі нұсқаушылар көмектесті.