Рудный индустриалдық институтындағы студенттердің академиялық ұтқырлығы бағдарламасы интернационалдандыру стратегиясының басым бағыттарының бірі болып табылады

Рудный индустриалдық институтындағы студенттердің академиялық ұтқырлығы бағдарламасы интернационалдандыру Стратегиясының басым бағыттарының бірі болып табылады. Жыл сайын РИИ студенттері табысты оқудан өтеді, сондай-ақ шетелдік жоғары оқу орындарында тағылымдамадан өтеді. Ағымдағы оқу жылында академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша студенттер бір семестр бойы София техникалық университетінде(Болгария), София химия-технологиялық және металлургия университетінде (Болгария), Рига техникалық университетінде (Рига, Латвия), Кубан мемлекеттік университетінде (Краснодар, Ресей) білім алды.Барлық студенттер жақсы және жақсы нәтижелер көрсетті, және олардың әрқайсысы үлкен білім, өмірлік тәжірибе алды және жергілікті халықтың мәдени дәстүрлеріне қосылды деп санайды. Қазір академиялық ұтқырлық бағдарламасына қатысушылар өздерінің курстастары мен басқа курстардың студенттері үшін семинарлар өткізеді, онда өз тәжірибелерімен бөліседі және халықаралық бағдарламаға қалай кіру керектігін айтамын.

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы басталғаннан бері институттың 50-ден астам студенті шетелдік жоғары оқу орындарында білім алды. Қазіргі уақытта РИА студенттері үшін Еуропаның жоғары оқу орындарында оқу үшін конкурс ашылды.

4 ақпанда сағат 15.30-да 212 аудиторияда академиялық ұтқырлық бағдарламасына қатысушылармен брифинг өтеді, онда студенттер шетелдік жоғары оқу орындарында оқу туралы өз әсерлерімен бөліседі.

Қосымша ақпарат алу үшін осы телефонына хабарласыңыз 9 57 23