Айдын Маратұлы Сәбитов директорлар кеңесінің шешімімен «Рудный индустриалық университеті» КеАҚ басқарма мүшесі – инновациялар және интернационалдандыру жөніндегі проректоры болып сайланды.

Бұған дейін Астана медицина университетінде, Ғылым және жоғары білім министрлігінде, Технологияларды коммерцияландыру альянсында, Ғылым қорында және басқа да ұйымдарда басшылық қызметтерде істеді.

Цифрлық техника және технология институтының директорлар кеңесінің мүшесі болды.

Дүниежүзілік банк жобаларын басқарған, ШЫҰ, ТМД және «Ұлы Жібек жолы» халықаралық ұйымдарында ел мүддесін қорғады.

ҚР Президенттің «Ерен еңбегі үшін» медалінің иегері.

А. Сабитов интернациоландыру, инновация, ғылым, халықаралық ынтымақтастық, цифрландыру және әлеуметтік жұмыстарына жетекшілік ететін болады.