Биылғы жылы 23-24 мамырда өткен көптен күткен студенттік өмір оқиғасы «Студенттік көктем» ең талантты және креативті студенттерді қайта жинады. Екі күн бойы біздің студенттер түрлі спорт түрлерінен және шығармашылықтан (баскетбол, футбол, волейбол, зияткерлік ойын, квест және т.б.) жарысты.

Рудный индустриялық университетінің студенттері өздерінің барлық таланттары мен шығармашылықтарын, сондай-ақ спорттық табандылық пен мінезді шынықтыруды, ұйымшылдықты, мақсатқа ұмтылуды көрсетті.

РИУ студенттерінің футболдан құрама командасы  1-орынға ие болды. Біздің құрама команданың құрамында: Жилкайдаров Ренат, Шарипов Бауыржан, Полежаев Юрий, Кайнаров Темурлан, Аскар Алдияр, Сунатуллаев Бахыт (металлургия және тау-кен ісі жоғары мектебі), Дудов Семен, Ханибаев Амирхан (экономика және құрылыс жоғары мектебі), үздік қақпашы Шамшатов Мирас (энергетика және ақпараттық жүйелер жоғары мектебі) ойнады.

Баскетболдан РИУ құрамасы 3-орын алды. Ұлттық құрамада Киселев Виталий (металлургия және тау-кен ісі жоғары мектебі), Абдуллаев Руслан, Яковенко Владислав, Фриз Даниил, Жумагазы Даниал (энергетика және ақпараттық жүйелер жоғары мектебі), Базюк Руслан, Марат Саят, Касьяненко Роман, Макаров Владимир (экономика және құрылыс жоғары мектебі) ойнады.

Волейболдан РИУ командасының құрамасы да финалға шығу үшін таласты, құрама команданың құрамында: Бакчакова Акмарал, Коргамбаева Меруерт (металлургия және тау-кен ісі жоғары мектебі), Жармухамедов Дария, Жузжасарова Марина, Молдашева Зарина, Климова Ангелина (экономика және құрылыс жоғары мектебі), Кулиш Юлия, Баева Алина (энергетика  және ақпараттық жүйелер жоғары мектебі) ойнады.

Біздің белсенділер құрамасы квестке қатысып, жүлделі 2-ші орынға ие болды.

Барлық студенттер мен жанкүйерлерді құттықтаймыз, «Студенттік көктем 2024» әркімге шығармашылық, жаңа мүмкіндіктер мен ұмытылмас әсер сыйласын!!!