«Экономика және кәсіпкерлік», «Ұйым менеджменті» ББ студенттері Бухгалтер мамандығы бойынша біліктілік емтиханын сәтті тапсырды.

Рудный индустриялық университетінің экономикалық мамандықтар бойынша студенттер тобы Бухгалтер мамандығы бойынша біліктілік емтиханын сәтті аяқтағанын мақтанышпен хабарлаймыз. Бұл сәт олардың еңбекқорлығы мен адалдығын ғана емес, сонымен қатар біздің мекеме ұсынатын дайындықтың жоғары деңгейін де атап өтеді.

Емтихан тек білімді ғана емес, практикалық дағдыларды да қажет ететін қарапайым сынақ болды. Біздің студенттер Бухгалтерлік есеп ғылымын терең түсінуді, күрделі мәселелерді талдай және шеше білуді, сондай-ақ емтихан тапсыру кезінде кәсібилік пен байсалдылық танытты.

Олардың жетістігі тек өз еңбегі ғана емес, сонымен қатар біздің оқытушылар мен практик бухгалтерлердің бірлескен күш-жігерінің нәтижесі болып табылады, оқытушылар әрқашан өз студенттерін білім мен кәсіби өсу жолында қолдауға және шабыттандыруға дайын.

Біз студенттерімізді мақтан тұтамыз және олардың Бухгалтерлік есеп білімі мен дағдылары табысты мансап үшін берік негіз болатынына сенімдіміз. Студенттерімізді осы маңызды жетістіктерімен құттықтаймыз және оларға кәсіби жолында жаңа табыстар мен өркендеу тілейміз!