Қайрат Сағантайұлы Исенов Рудный индустриалды университеті Ректоры аппаратының басшысы болып тағайындалғанын хабарлаймыз. Оның мол тәжірибесі мен кәсіби білімі біздің университетімізге орасан зор пайда әкеледі. Қайрат Сағантайұлы басшылығымен Ректор аппараты міндеттерді тиімді шешіп, университеттің дамуына ықпал ететін болады.

Қайрат Сағантайұлы бұған дейін Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің экономикалық жоспарлау және қаржы департаменті директорының орынбасары болып қызмет еткен.

Университеттің ұжымының атынан тағайындалуымен құттықтаймыз және жаңа бастамаларға сәттілік тілейміз!