2021 жылдың 22 қарашасынан бастап «Металлургия» және «Тау-кен ісі» білім беру бағдарламаларының магистратура және бакалавриат білім алушыларына София қ. (Болгария) Койнов Тончо Атанасов

2021 жылдың 22 қарашасынан бастап «Металлургия» және «Тау-кен ісі» білім беру бағдарламаларының магистратура және бакалавриат білім алушыларына София қ. (Болгария) химиялық технология және металлургия университетінің металлургия және материалтану факультетінің профессоры, т. ғ. д., шақырылған профессор Койнов Тончо Атанасов сабақ жүргізеді.

Сабақтар келесі пәндер бойынша өткізіледі: Өнеркәсіптік қалдықтар мен металдарды қайта өңдеу технологиясы, МДБ цехтарының заманауи жабдықтары. «Металлургия» білім беру бағдарламасының магистранттары үшін сабақтар ағылшын тілінде өткізіледі. Сабақтарды өткізу кезінде әлемдік ауқымда тау-кен металлургия саласының жай-күйін көрсететін материалдар пайдаланылады.

Студенттер оқытылған материалды үлкен ықыласпен тыңдайды, өздері үшін көп нәрсе үйреніп, толық жауап алатын сұрақтар қояды.

Кесте техника ғылымдарының докторы, профессор Кайнова Т. А.

Кайнов т. а. бейнедәрісі тақырыбы: қысымды металдарды өңдеу және конструкция илемдеуге арналған станок