2022 жылғы 16-17 ақпанда Қостанай құрылыс колледжінің базасында құрылыс саласында дуалды оқытуды дамыту бойынша КНАУФ және GIZ бірлескен жобасы шеңберінде «Құрғақ құрылыс шебері» (гипсокартоншы) және «Сылақшы» біліктілігі бойынша оқыту семинарлары өтті. Жоба білім беру инновациялары мен практикасының тығыз интеграциясы арқылы дуалды оқытуды дамыту үшін жағдай жасауға бағытталған. Семинарға Құрылыс және құрылыс материалтану кафедрасының оқытушылары қатысты.

2022 жылғы 16 ақпанда «виртуалды шындық жүйесінің көрсетілімі – VR құрғақ құрылыс тренажері» тақырыбында дөңгелек үстел өтті.

«КНАУФ Гипс Қапшағай» ЖШС. ДЭГ қатысуымен кәсіпорын» оқу орталығының жетекшісі Сотников О.А. дөңгелек үстелге қатысушыларды КНАУФ материалдарымен, қаптамаларды, аралық қабырғаларды және құрама еденді монтаждау ережелерімен таныстырды.

2022 жылғы 17 ақпанда семинарға қатысушылар КНАУФ технологиялары бойынша «Қаптауларды, арақабырғаларды және құрама едендерді монтаждау» тренингінен өтті.

Семинарға өңірдің құрылыс компанияларының басшылары қатысты: «Строй Er&Sab-2014» ЖШС, «Оникс-2008» ЖШС, «Торгстроймонтаж» ЖШС, «ColorSV» ЖШС, «Строй Элит Дом» ЖШС, «Елена Д» ЖШС, «БК-Строй» ЖШС.