2024 жылғы 21 мамырда Қостанай облысының жұмыс істейтін жастары арасында Рудный қаласы әкімдігінің «Жастар ресурстық орталығы» КММ базасында «IntellectASU» зияткерлік ойыны өткізілді.

Жобаның мақсаты – жастардың интеллектуалды дамуы, атап айтқанда, ой-өрісін кеңейту, логикалық ойлауды дамыту, коммуникабельділікті дамыту, ұжымдық әрекет ету, шешім қабылдау және жасалған таңдау үшін жауапкершілікті өз мойнына алу.

Зияткерлік ойын бірнеше кезеңнен тұрды:

1) «Ақиқат- жалған».

2) Логикалық сұрақтар.

3) Сәйкестік тапсырмасы.

4) Аналитикалық сұрақ.

Рудный индустриялық университетінен МжТІ ЖМ және ЭжАЖ ЖМ-ның оқытушылары Михеев Денис Михайлович, Жусупов Канат Сапарбекович, Голушко Анастасия Владимировна қатысты.

«Рудный индустриялық университеті» КЕАҚ командасы жүлделі II орынға ие болды! Құттықтаймыз!