2024 жылғы 23 мамырда Рудный индустриялық университетінде «Түлектер мансабы күні-2024» өтті.

«Мансап күні» – бұл біздің түлектеріміз жаңа тәжірибе алатын, әлеуетті жұмыс берушілермен танысуға, мансап сатысының бірінші қадамына мотивация алуға мүмкіндігі бар бірегей алаң. Ал жұмыс берушілер, әдетте, студенттермен-компаниядағы болашақ үміткерлермен жақынырақ танысуға әрқашан қызығушылық танытады.

Жұмыс берушілердің жас маманға қоятын талаптары – жұмыстың алғашқы күндерінен бастап өзінің кәсіби міндеттерін орындауға дайын болуы керек, теориялық білім саласында да, практикалық инженерлік / технологиялық / өндірістік қызмет саласында да, тіпті барлық салаларда бір уақытта жұмыс істеуге мүмкіндік беретін әмбебап құзыреттерге ие болуы керек.

Іс-шараға 30-дан астам кәсіпорындар мен ұйымдардың өкілдері қатысты, олардың ішінде: «ССКӨБ» АҚ, «Рудныйсоколовстрой» АҚ, «Варваринское» АҚ, «Комаровское тау-кен кәсіпорны» ЖШС, «ERG Service» ЖШС, «БК-СТРОЙ» ЖШС, «KamLitKZ» ЖШС, «Аян-озат» ЖШС, Қостанай облысы әкімдігінің және Рудный қаласы, Науырзым, Сарыкөл, Федоров аудандары, Рудный қаласының Карьер орталығы», №2 МӨСБ және т.б.

Мансап күні аясында бос орындар жәрмеңкесі ұйымдастырылды, оның барысында ұйымдар мен мекемелердің шақырылған өкілдері университет түлектерін өз компанияларында жұмыс істеудің артықшылықтары мен шарттарымен, сондай-ақ уақытша және тұрақты жұмыспен қамтудың кадрлық қажеттіліктерімен таныстырды.

Осы мансаптық оқиғаның нәтижесі біздің түлектеріміздің жұмыс берушілермен әңгімелесу үшін шақырулар алғаны, ал жоғары білікті мамандарды даярлауға мүдделі бірқатар компаниялар бірлескен жұмыс жүргізуге дайын екендіктерін білдірді.

Рудный индустриялық университеті түлектердің мансап күніне қатысқаны үшін жұмыс берушілер мен корпоративтік серіктестердің өкілдеріне шексіз алғыс білдіреді және жемісті ынтымақтастықты одан әрі дамытуға үміттенеді!